Nāc pie Kristus, Viņš ir Varens, lai glābtu

Nāc pie Kristus, Viņš ir Varens, lai glābtu

Autors: Paul Washer

 

Video (in English): http://www.youtube.com/watch?v=ZbWaIvB_heo&feature=relmfu (Come to Christ, He is Mighty to Save)

http://illbehonest.com

 

 

Šī sieviete pelnīja sev iztiku ārpus Riodežaneiro. Viņa bija ļoti nabadzīga, dzīvoja mājā bez grīdas. Un viņas lielākās bailes bija: viņai bija ļoti skaista, patiešām skaista meita, un viņa zināja, ka vienu dienu viņas meita pametīs mājas un dosies uz Riodežaneiro, lai mēģinātu tur uzlabot savas dzīves apstākļus. Un viņa zināja, kas notiks ar viņas meitu, ja viņa tur dosies.

 

Kādu dienu šī sieviete pārnāca mājās un viņas meita tur nebija. Uz galda bija zīmīte, kurā bija rakstīts: „Es dodos uz Rio, lai atrastu dzīvi…” Māte zināja, kas varētu notikt. Viņa savāca visu naudu, kas viņai bija, un nopirka autobusa biļeti uz Riodeženeiro. Tad viņa iegāja tādā mazā foto uzņemšanas būdiņā un iztērēja lielāko daļu savas naudas, lai uztaisītu pēc iespējas vairāk pašportreta bildes. Tad viņa devās Riodežaneiro ielās un tur pavadīja vairākus mēnešus. Viņa izmeklējās meitu katrā viesnīcā, katrā restorānā, kinoteātrī, ikvienā diskotēkā. Viņa visur izmeklējās savu meitu. Un visur, kur viņa gāja, viņa atstāja savu bildi. Visbeidzot viņai beidzās nauda un viņa devās mājup.

 

Kādā vakarā viņas meita kāpa lejā pa kādas viesnīcas trepēm. Viņa bija kopā ar vīrieti. Viņa bija kļuvusi par prostitūtu. Viņa izskatījās tā, it kā viņai būtu piecdesmit gadu. Kāpjot lejā pa trepēm, viņai ir sajūta, ka viņa tūlīt sabruks un mirs. Viņa apskatās spogulī un ierauga, cik ļoti viņa ir novecojusi. Bet pēkšņi viņa kaut ko pamana. Viņa ierauga savas mātes fotogrāfiju. Viņa to sagrābj rokās, viņa tam nespēj noticēt. Viņa apgriež fotogrāfiju otrādi, un tās aizmugurē viņa izlasa uzrakstīto tekstu: „Man ir vienalga, par ko tu esi kļuvusi, un man ir vienalga, ko tu esi izdarījusi. Nāc, lūdzu, mājās!”

 

Es zinu visu par Dieva suverenitāti, par lielo atzīšanos un es to visu pieņemu. Es zinu par izredzētību, iepriekšnolemtību un visām šīm lietām es ticu. Bet tajā pašā laikā es lasu Jauno Derību un dzirdu, ko Dievs saka: „Man ir vienalga, par ko tu esi kļuvis un man ir vienalga, ko tu esi izdarījis. Man Dēls par to visu ir samaksājis pie krusta. Lūdzu, nāc mājās!”

 

Daži no jums, jaunieši, kas esat šeit, sabojāsiet savu dzīvi. Daži no jums, pieaugušie, nesat kādas rētas, kas nekad netiks noņemtas dēļ grēka, kas ir bijis jūsu dzīvē. Un citi no jums vienīgo, ko esat jebkad redzējuši par kristietību, ir mirusi reliģija. Taču es kalpoju Dzīvajam Dievam, kurš pie mums ir sūtījis Dzīvo Glābēju. Viņš sauc uz ikvienu cilvēku, lai tie novēršas no grēka un nāk atpakaļ pie Viņa. Un tie, kas pie Viņa ies, netiks izmesti laukā. Tici Kristum, Viņš patiešām ir Glābējs; Viņš ir varens, lai glābtu. Neļaujiet jebkam nostāties starp tevi un Viņu, kad tuvojies Viņam.

 

Viena no visskumjākajām lietām, kas man ir jādara, ir sludināt par Dieva mīlestību. Tas ir tik skumji, jo lai arī cik ļoti tu necenstos par to sludināt, tu nevari grēcīgiem cilvēkiem aprakstīt Dieva mīlestību. Dievs ir mīlestība un Viņš ir nodrošinājis Glābēju. Un ja tu nenāc pie Viņa, vaina būs tava.

 

Atklāsmes grāmata 22:17

(..) “Nāc!” Un, kas to dzird, lai saka: “Nāc!” Kam slāpst, lai nāk; kas grib, lai ņem dzīvības ūdeni bez maksas.

 

 

 

Tulkoja: Mārcis Rožkalns

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s