Vai Zeme kādreiz ir bijusi karsta, kausēta masa?

Vai Zeme kādreiz ir bijusi karsta, kausēta masa?

  • Autors: Creation Today
  • Tulkoja: Gatis Brediks un Sintija Blumberga-Bredika

http://www.drdino.com/was-the-earth-ever-a-hot-molten-mass/  

 

Evolūcijas piekritēji māca, ka zeme bija verdoša, kausēta masa, kura lēnām atdzisa miljoniem gadu garumā. 1. Mozus grāmatas 1. nodaļā Bībele saka, ka „Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi…. un Dieva Gars lidinājās pār ūdeņiem”. Tātad zemes virsma bija apklāta ar ūdeni; tā nevarēja būt karsta, izkususi masa.

Ir zinātniski pierādījumi, kas atbalsta Bībeles viedokli. Roberts Gentrijs (Robert Gentry) no Knoksvillas, Tenesijā veica apbrīnojamu pētījumu par radioaktīvā polonija izstarojuma orioliem granītā. Polonijs ir rets elements, kurš ir radioaktīvs. Tas bojājas vai sadalās kā urāns, bet polonijs saglabājas tikai dažas minūtes. Kolīdz tas sadalās, tas izstaro mazas daļiņas, kuras veic noteiktus attālumus. Līdzīga būtu uguņošanas izrāde, kura izraisa apļveida fragmentus un ilgst tikai daļu no sekundes, pirms tie izbeidzas pavisam. Dažādie elementi ir fragmenti, kuri lido dažādās distancēs, katram radioaktīvajam elementam ir īpašs „paraksts” (cik lielu apli tas spēj izveidot, sadaloties akmenī, salīdzinājumā kā jaudīgāks pirotehnikas lādiņš izveidotu lielāku apli gaisā). Radioaktīvais polonijs, kad tas sadalās cietā iezī, rada perfektas daļiņas tam sadaloties, jo visi tā fragmenti lido vienādā attālumā no centra. Ja tas sadalās cietā iezī, aplis saglabājas. Bet, ja tas sadalās karstā kausētā iezī, aplis izzūd. Radioaktīvā polonija orioli granītā atrodami visā pasaulē,  norādot, ka zeme nekad nav bijusi karsti kausēta masa. 1

Interesanti, ka Gentrija pētījums tika publicēts daudzos vadošajos zinātnes žurnālos, līdz kāds aptvēra, ka tas pierāda lielā sprādziena teoriju kā lielu izgāšanos. Šī vērtīgā materiāla cenzūra plaši pieejamos zinātnes žurnālos ir neticama, bet paredzama. Evolūcija ir ļoti rūpīgi aizsargāta valsts reliģija šinī mūsdienas humānistu pasaulē.

Atsauces:

  1.   Creation’s Tiny Mystery by Robert Gentry or http://www.halos.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s