Radīšana nav zinātne

Radīšana nav zinātne

Autors: Jonathan Sampson

In English: Creation Isn’t Science [http://www.drdino.com/read-article.php?id=54&c=22]

 

Daudzi evolūcijas piekritēji un tāpat arī ateisti vēstures gaitā ir izvairījušies no Rakstiem un šo Rakstu mācībām, uzskatot, ka Radīšanas Zinātne nav pārbaudāma, atkārtojama, novērojama un tā tālāk. Attiecībā par noteiktiem Radīšanas Zinātnes aspektiem tā tas patiešām arī ir, taču arī par noteiktiem aspektiem Evolūcijas „Zinātnē” tā ir patiesība. Neviens nevar noliegt milzīgo pieņēmumu apjomu un neattaisnojamu uzticības lielumu, ko demonstrē materiālisti.

Gan Radīšana, gan Evolūcija sākas ar filozofiskiem pieņēmumiem. Evolūcijas piekritēji (tradicionāli) sāk ar pieņēmumu, ka Dievam šajā pasaulē nav nekādas intervences. Šis nav pārbaudāms secinājums; viņi nav nonākuši pie šāda secinājumi ar zinātnes palīdzību. Radīšanas piekritējiem, savukārt, ir filozofiska nostāja, ka Dievs zemes vēstures gaitā ir līdzdarbojies un ka Viņš ir atklājis Patieso zemes vēsturi caur Viņa nekļūdīgo Vārdu.

Kā redzams, gan Radīšana, gan Evolūcija sākas ar filozofiskiem priekšnoteikumiem. Radīšanas Teorijā ir daudzi aspekti, kurus tiešām var pārbaudīt. Piemēram, Bībele nosaka, ka zeme tika radīta apmēram pirms 6000 gadiem, 6 dienu (burtiskā nozīmē) laikā. Evolūcijas piekritēji uzstāj, ka zeme sāka eksistēt pirms 3 līdz 5 miljardiem gadu, ļoti ilgā un garlaicīgā veidošanās procesā. Kaut kādā pakāpē abas šīs mācības var tikt pārbaudītas. Ir ļoti svarīgi uzsvērt zināšanu atšķirību starp kritušo cilvēku (kas ir kritušā radība) un Viszinošo Dievu, visa Radītāju un uzturētāju.

Kad cilvēks izzina zemi, biosfēru un pasauli mums apkārt, mēs formulējam hipotēzi par to, kā viss radās tāds, kāds tas ir šodien. Kad esam savākuši un izanalizējuši datus, tad mēs varam pārbaudīt mūsu hipotēzi un saprast tās dotos rezultātus. Radīšanas piekritējiem jau ir sava Patiesība; zeme tika radīta pirms apmēram 6000 gadiem.  Evolūcijas piekritēji vēlas uzkonstruēt paši savu patiesību; zeme veidojās lēnām – miljardiem gadu laikā. Abi šie apgalvojumi ir vienas un tās pašas zinātniskās metodes subjekts. Kad mēs aplūkojam milzīgo datu klāstu, ko mums sniedz zinātne, mēs redzam, ka pierādījumi ļoti pamatoti atbalsta jaunas zemes (6000 gadi) ideju.

Tātad, mēs redzam, ka gan Radīšanai, gan Evolūcijai ir nepārbaudāmi un arī pārbaudāmi aspekti. Radīšanas Zinātnes Evaņģēlija organizācijai nevēlas ieviest Radīšanu valsts skolās, bet tikai – lai nepareizā informācija tiktu izņemta no nodokļu maksātāju nopirktajām mācību grāmatām. Skolām ir tiesisks, tāpat arī morāls pienākums palikt uzticamām mūsu skolēniem un studentiem. Diemžēl šodien daudzas skolas ir novirzījušās no šī ceļa un ir pieņēmušas burvestības zinātni kā daļu no mācību plāna. Tādi materiāli kā žaunu spraugas, zirga evolūcija, cilvēka evolūcija, žirafes evolūcija un daudzi citi dogmatiskā veidā joprojām mūsu bērniem tiek rādīti kā fakti..

Kad Amerika un visa pārējā pasaule beidzot piecelsies un saodīs šo ideoloģisko apstrādi? Katru dienu miljoniem bērnu tiek rādīta informācija, kas ir pārbaudāma un ir bijusi pārbaudīta, un tā rezultātā ir izsvītrota no zinātniskās literatūras kā nepatiesa. Pat mūsu SAT (Scholastic Aptitude Test) eksāmena pārbaudījumos ir iekļauta kļūdaina informācija mūsu dedzīgajiem studentiem. Gan Radīšana, gan Evolūcija ir pārbaudāmas noteiktās jomās, kā arī ir nepārbaudāmas citās noteiktās jomās. Abas ir pārbaudītas un tikai viena gūst virsroku – Radīšana. Mēs tikām briesmīgi un brīnumaini radīti, un mēs drīz stāvēsim Tā, kurš rada, priekšā un atskaitīsimies par dzīvi, kuru dzīvojām. Vai jūs būsiet tam gatavi?

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s