Tā ir tikai Patiesība

Tā ir tikai Patiesība

Autors: Paul Washer

Video (angļu valodā): http://illbehonest.com/Joel-Osteen-its-just-the-Truth-Paul-Washer

Viltus sludinātāji ir Dieva sods cilvēkiem, kuri nevēlas Dievu, bet reliģijas vārdā plāno iegūt visu, ko viņu miesīgā sirds vēlas. Šī iemesla dēļ ir parādījies Joel Osteen. Cilvēki, kas seko viņam, nav upuri, viņš ir Dieva sods šiem cilvēkiem, jo šie cilvēki vēlas tieši to pašu, ko viņš, taču tas nav Dievs. Un tu vari visus viņus nostādīt rindā kā līdzvainīgus.

2. Timotejam 4:3-4 „Jo nāks laiks, kad viņi nepanesīs veselīgo mācību, bet uzkraus sev mācītājus pēc pašu iegribām, kā nu ausis niez, un novērsīs ausis no patiesības, bet piegriezīsies pasakām.”

Un tu šeit vari ielikt arī Benny Hinn, kurš to vien vēlas kā pateikt, ka tev būs Mercedes Benz. Šie cilvēki ir upuri, un viņš ir Dieva sods pār viņiem. Viņi vēlas, ko viņš vēlas, un viņi uzņem viņu sevī kopā ar citiem mācītājiem, jo viņi māca to, ko šie cilvēki vēlas. Jūs redzat to!

Jūs atbalstāt faktu, ka Dievam ir bērni, kas skrien pa visu šo valsti, pilni ar miesas kārībām, iežmiegti grēkā darot visu, ko viņi vēlas un, saskaņā ar jūsu sludināšanu, Dievs nedara neko. Taču viņi pēkšņi ir glābti, kad sludināt viņu bērēs. Jūs bērēs iesludināt viņus pa tiešo debesīs. Esmu to redzējis tūkstošiem reižu. Es atceros kādu gadījumu pirms ilgāka laika, kāds vīrs mana paša pilsētā Ilinoisā, kurš bija plaši zināms narkomāns, narkodīleris, krāpnieks; nu jebkas, ko vien var iedomāties. Un viņš ir tur, nomiris guļ savās bērēs. Un mācītājs, no lielas baptistu draudzes tajā apkārtnē, izvada šo personu bērēs un uz bērēm ir atnācis liels ļaužu pūlis. Un tur ir cilvēki, kas vispār labi, ja ir bijuši tajā baznīcā, narkomāni un visādi citādi cilvēki, ko vien varat iztēloties. Visi šie cilvēki ir baznīcā, lai godinātu mirušo draugu, un tad pieceļas mācītājs un saka: „Es pateicos Dievam, ka es pazīstu šo jauno cilvēku. Lai gan viņš ir dzīvojis traku dzīvi, bet – kad viņam bija deviņi gadi, es biju klāt, kad redzēju – viņš lūdza un saņēma Jēzu Kristu kā savu glābēju; un šodien viņš ir debesīs.” Un visi šie pazudušie grēcinieki izgāja uz ielas, attaisnoti savā grēkā dēļ konservatīvas evaņģēliskas baptistu sludināšanas. Un tas ir tipiski gandrīz ikvienā draudzē šajā valstī. Tā ir patiesība. Tā ir patiesība, un tas ir nožēlojami. Tas ir nožēlojami..

Ļauj man tev uzdot jautājumu. Mana mamma pagājušajā gadā nomira, un es atceros, ka pirms trim gadiem es kopā ar viņu aizgāju vizītē pie ārsta, jo viņa juta, ka kaut kas nav kārtībā. Un šis ārsts, kurš bija ļoti pieklājīgs, cēlsirdīgs, paskatījās uz mammu un teica: „Vašeras kundze, Jums ir vēzis.” Turpinot viņš teica: „Tas ir radikāls un izskatās ļoti slikti. Un mums nekavējoties ir jāsāk ārstēšana, lai Jums būtu vēl kādas cerības glābt Jūsu dzīvību.” Šis cilvēks noveda manu māti līdz asarām, viņš sāpināja manu mammu. Viņas diena bija pilnīgi izbojāta, mēs pirms tam bijām plānojoši ieturēt kopīgu maltīti. Viņš izbojāja mammai visu nedēļu. Viņš saplosīja manu mammu gabalu gabalos, bet viņš centās glābt manas mātes dzīvību. Un ja viņš to nebūtu darījis un nebūtu bijis tik patiess, viņai nebūtu nekādas cerības uz glābšanu un jebkādu atveseļošanos. Viņš varētu mierīgi pazaudēt savu ārsta praksi amorālas rīcības dēļ. Un mums vajadzētu izmest vairums mācītāju no savām prakses vietām, jo dēļ sava gļēvuma un pašsaglabāšanās, viņi nesludinās evaņģēliju. Un nekādu citu iemeslu tur nav. Šis darbs nav gļēvuļiem. Varbūt trakiem un muļķiem, bet ne gļēvuļiem. Es tev to saku, jo likmes ir pārāk augstas. Pārāk augstas, lai ļautu tam turpināties. Un būtu pavisam citādi, ja tas notiktu draudzēs, kas noraida Kristus dievišķību vai salīdzināšanos ar Kristu, bet tas notiek un turpinās katru dienu draudzēs, kas turas pie šīm patiesībām. Taču tiklīdz tās vadītāji nokļūst līdz evaņģēlijam, šķiet, ka viņi ir zaudējuši prātu. Šī valsts nav ar evaņģēliju sirdī, tā ir evaņģēliju ignorējoša valsts, jo vairums sludinātāju ignorē evaņģēliju. Tā ir tikai patiesība.

Glābšana nav tikai izmaiņa ikdienas praktizēšanā. Tā nesākas ar jaunas lapas pāršķiršanu vai jaunā gada apņemšanos, tā nav stingra apņemšanās kļūt par citādu cilvēku. Nekas no tā visa nav par to, kas ir glābšana. Glābšana ir pārdabisks Dieva darbs, kurā kāds kļūst par patiesu jaunu radījumu. Un tā nav dzeja! Tā nav dzeja!

2. Korintiešiem 5:17 „Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.”

Tā nav dzeja!

Tulkoja: Mārcis Rožkalns

2 comments

  1. Esmeralda

    Tādu labklājības sludinātāju ir pa pilnam un nebūtu korekti tagad uzbrukt tikai diviem sludinātājiem. Fakts ir nenoliedzams. Es izgāju no tādas draudzes, jo viss, ko dzirdēju, bija tikai nauda, nauda, nauda. Man gribējās Dieva Vārdu izprast dziļumā. Viss, ko mēs varam izdarīt, sākt ar sevi, būt radikāliem savā dzīves telpā un tad arī cilvēki ieraudzīs mūsos patiesību. Es tieši šādā veidā izkļuvu no harizmātu reliģijas putras, pateicoties labam draugam, kurš neizgāja uz kompromisiem ar pasauli. Pretējā gadījumā tā ir iziešana pret miesu un asinīm, tas neko nedos. kaut gan saprotu tavu sāpi un vēlmi palīdzēt citiem. Bet palīdzēt citiem varam, ja šim cilvēkam sākusies rasties vēlme kļūt brīvam no šī maldu jūga. Esmu to jau pārbaudījusi- tie, kas aizstāv savus labklājības sludinātājus, nemaz negrib dzirdēt tavu viedokli, tas ir labākajā gadījumā. Sliktājā gadījumā tevi noliek un pasaka, ka esi sācis sevi paaugstināt un citus nomelno, kaut gan saki patiesību un vēli viņam labu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s