Vai tu alksti pēc Dieva?

Vai tu alksti pēc Dieva?
Autors: Paul Washer

 

Video (in English): http://illbehonest.com/Do-You-Desire-God-Paul-Washer (Do you desire God?)
http://illbehonest.com

 

Kas ir mīlestība?
Es neticu, ka mīlestība ir vienkārši darīt ko labu. Es neticu, ka mīlestība ir 10 baušļu ievērošana un es neticu, ka mīlestība ir būt pacietīgam, laipnam un… Mīlestība tā izskatās, kad iet un tā runā, bet tā nav mīlestība. Mīlestība ir dedzība.

Ļauj man tev uzdot jautājumu – vai tev ir dedzība pēc Dieva? Vai tu vēlies Viņu? Vai tu ilgojies pēc Viņa? Jā, mums visiem ir kādi brīži, kad mūsu sirds ir trula. Jā, mums visiem ir brīži, kad mums ir vajadzīgs iedrošinājums. Jā, mums visiem ir brīži, kad mūsu acis ir kā nohipnotizētas uz lietām, uz kurām nevajadzētu. Jā, mēs visi ar to cīnāmies. Bet, ja kāds paskatītos uz tavu dzīvi, vai viņš teiktu, ka šim cilvēkam bija dedzība. Nevis uz kalpošanu, nevis misiju, nevis evaņģelizāciju, bet – dedzība pēc Dieva.

 

Vai tu patiešām mīli Dievu?
Zīme par īstu Dieva darbu sirdī ir, ka tu sāc ienīst grēku, ko reiz mīlēji. Un tu sāc mīlēt taisnīgumu, ko kādreiz ignorēji. Jautājums nav: „Vai tu tam piekrīti?” un „Vai tu esi izaicināts?” Jautājums ir, vai tā ir realitāte tavā dzīvē? Vai tā ir? Jaunās dāmas, jaunskungi, vecāki kungi un cienījamās dāmas, pusmūža kungi un dāmas labākajos gados – vai tā ir realitāte jūsu dzīvēs, ka turpināt pieaugt savā ienaidā pret grēku un savā mīlestībā uz taisnīgumu? Tas ir īstais jautājums.

 

Vai tev ir pareizā atbilde?
Tātad jautājums nav par to, vai tu vēlies darīt pareizās lietas, vai kļūt morāli spēcīgs, vai iegūt labāku dzīvi, bet – vai tu vēlies Viņu? Es ienīstu sludināt ko šādu: „Tev ir brīnišķīga dzīve, jaunbagātniek! Tev ir tiešām jauka māja, lielisks darbs, skaista sieva, 1, 2 līdz 5 bērni, trīs mašīnas. Nu tev ir viss, lielisks darbs, lieliska dzīve. Viss lieliski ir nostādīts savās vietās. Tev tikai trūkst vienas lietas. Tev trūkst Jēzus.” Tas ir visriebīgākais, ko tu vari pateikt.

Daudz atbilstošāk būtu teikt: „Kungs, Jūsu dzīve ir nekas. Tai nav nekādas vērtības. Nekādas, jo tā nav ar Jēzu Kristu.” Jēzus nav kāds mazs aksesuārs, ko jaunbagātnieks var pielikt savai dzīvei kā ķirsi uz saldējuma. Tev ir Jēzus un Jēzum esi tu, vai arī tu esi neauglīgs, izniekojis savu dzīvi un pazudis. Tātad jautājums nav par to, vai tu vēlies labāku dzīvi, vai tu vēlies doties uz debesīm, vai tu vēlies saglābt savu laulību un vai vēlies visas tās lietas? Nē! Vai tu vēlies Dievu? Vai tu alksti pēc Viņa?

 

Vai tu patiesi alksti pēc Dieva?
Ikviens zina, ka viņš ir grēcinieks. Tikai ne visi apzinās, cik riebīgi un briesmīgi tas ir. Viņi nevēlas arī atlaist tieši to, ko viņi izvēlas padzerties it kā tas būtu ūdens. Redziet jautājums nav, vai tu apzinies sevi kā grēcinieku, bet – vai runājot uz tevi (vai arī tā ir bijusi ilgstoša māceklība), dalot vēsti un mācot tevi – ko Dievs ir izdarījis tavā sirdī?

Cilvēki nāk pie manis un saka, ka viņiem ir jaunas attiecības ar Dievu. Bet es parasti atjautāju, vai viņiem ir jaunas attiecības ar grēku? Jo, ja tev nav jaunas attiecības ar grēku, tev nav jaunas attiecības ar Dievu. Vai Dievs tavā sirdī caur Svēto Garu ir izdarījis tik pārdabisku darbu, ka viss iepriekšējais – kad ignorēji, ienīdi Dievu – ir mainījies tā, ka tagad tu redzi viņu kā cienīgu pāri visam un visiem? Un tu alksti pēc Viņa vairāk nekā pēc kā cita?

 

Viņam ir jābūt visam vai arī Viņš tev nav nekas
Dievs ir bezgalīgs. Debesis būs bezgalīga dzīšanās un meklēšana pēc Dieva svētībām, bet vairums to nevēlas. Pat daudzi no tiem, kas apmeklē evaņģelizējošas draudzes to īsti nevēlas, un es to varu pierādīt: viņi nevēlas to tagad. Ja tu nevēlies to tagad, tu nevēlēsies to arī tad, jo mūžīgā dzīvība nesākas ar nomiršanu un nokļūšanu debesīs. Kristus teica, ka šī ir mūžīgā dzīvība, ka viņi pazīs Tevi. Pazīs Tevi! Un tad tā sākas brīdī, kad Viņš pārveido tavu sirdi un atklāj tev… šai vietai ir jābūt pretrunai.

Pirmā Baptistu draudze (First Baptist Church) spēcīgi parāda, ka ir jābūt kādai pretrunai ikvienā šī jēdziena nozīmē. Mūsu teoloģijai būtu jābūt augstā līmenī un pat kādā līmenī tai vajadzētu būt nosauktai par akadēmisku. Cilvēkiem būtu jādomā, ka vienīgā lieta, par ko mēs domājam, ir teoloģija un patiesība, taču, kad nu pielūgsmes vadītājs uzkāpj šeit priekšā, ŠAI VIETAI BŪTU JĀKĻŪST NEVALDĀMAI!

 

Vai tu patiesi alksti pēc Dieva?…

 

 

Tulkoja: Mārcis Rožkalns

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s